Pervanlar Forum
Pervanlar,pervane,pervaneoğulları,pervanoğulları,fıkralar,bilmeceler,şarkılar,şiirler,cemal pervanlar,emirhan pervanlar,pervanlar forum
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Üye Olmamışsınız veya Giriş Yapmamışsınız Lütfen Üye Olun Veya Giriş Yapınız.
Üye Olduktan Sonra Lütfen E-mailinizden Üyeliğinizi Aktif Ediniz.
Pervanlar Forum
Pervanlar,pervane,pervaneoğulları,pervanoğulları,fıkralar,bilmeceler,şarkılar,şiirler,cemal pervanlar,emirhan pervanlar,pervanlar forum
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Üye Olmamışsınız veya Giriş Yapmamışsınız Lütfen Üye Olun Veya Giriş Yapınız.
Üye Olduktan Sonra Lütfen E-mailinizden Üyeliğinizi Aktif Ediniz.
Pervanlar Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pervanlar Forum

Pervanlar ForumHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GÜLDÜREN VE EĞLENDİREN FIKRALAR

2 posters
YazarMesaj
cemalpervanlar
Moderatör
Moderatör
cemalpervanlar

<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Erkek
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 96
<b>Doğum Tarihi</b> Doğum Tarihi : 01/01/56
GÜLDÜREN VE EĞLENDİREN FIKRALAR Sssdsad

GÜLDÜREN VE EĞLENDİREN FIKRALAR Empty
MesajKonu: GÜLDÜREN VE EĞLENDİREN FIKRALAR   GÜLDÜREN VE EĞLENDİREN FIKRALAR EmptyCuma Şub. 12, 2010 11:17 pm

Öğretmen sınfta çocuğun birini kaldırıp sorar ahmet ben sana 2 koyun verdim bir tanede sonra verdim kaç koyun oldu demiş ahmet cevap vermiş 4 koyun oldu öğretmenim öğretmen peki der bu soru biraz zordu der ve soruyu değiştirir sana 1 koyun verdim 1tane de sonra verdim kaç koyun oldu der ahmet cevap verir 3 koyun oldu öğretmenim der öğretmen sinirlenir nasıl 3 koyun olur evladım der ahmet derki 1 koyunda bizdede bir koyun var öğretmenim....

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Temel ile dursun küsmüşler.dursun köpeği ile geziyormuş.temel demişki ha bu eşekle ne gezersin dursun demişti bu eşek değil köpek temel sonra demişki ben sana demiyorum köpeğe diyorum...

*****************************************************************************************************************

Bir gün kadının biri temelin fırınına gider bir ekmek alır ve eve gider ekmeği yemek için keser ekmeğin içinden çorap çıkar ve temeli arar kadın: la temek senden alduğum ekmeğin içinden çorap çıktu der.temel sinirlidir ve şöle cevap veririr.temel:takim elbisemi bekliydunuz hanim efendi ....!
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Bir işadamı, oldukça yoğun ve yorucu geçen bir seneden sonra tatile çıkmaya karar verir. Eşi de kendisi gibi meşgul olduğu için birlikte tatil yapacakları bir dönem ayarlamak zor olur. İspanya kıyılarında bir otel bulur ve bulduğu ilk uçakla oraya gider. Otele yerleşirken bir aylık bir rezervasyon yaptırır. Bir hafta kadar güzelce tatil yaptıktan sonra, bir akşam yemeğinde garson kendisine bir mektup iletir. Mektubu okuyan işadamı, tatilini geçirdiği otelin yöneticisinin yanına gider. "Ne yazık ki tatil sona erdi..." Yönetici şaşırır ve üzülür. "Ama beyefendi, bir aylık rezervasyon yaptırmıştınız, ne oldu böyle aniden?" İşadamı çaresiz bakışlarla cevap verir: "Evet bir ay kalacağım, ama tatil bitti. Karım işinden izin almayı başarmış ve iki gün sonra burada olacakmış..."

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bir akıl hastanesinde bir deli, öteki deliye:
- Ben bir roman yazdım, al oku; bakalım beğenecek misin, demiş.
Ve kendisine kalınca bir kitap vermiş.
Öteki deli, bir hafta boyunca okumuş romanı. Sonunda arkadaşı deliye:
- Romanın çok ilginç, demiş; yalnız biraz kalabalık, çok isim var içinde.
Kitabı veren deli:
- Al, demiş, ikinci cildini de oku.
Ve kalınca bir kitap daha vermiş.
Yine aradan bir zaman geçmiş. Romanın ikinci cildini de alan deli:
- Bunu da okudum, demiş; gerçekten çok ilginç ama, bu da çok kalabalık; çok isim var içinde...
O sırada akıl hastanesinin doktoru gelmiş üstlerine:
- Verin bakayım, demiş, o telefon rehberlerini. Ne zaman aldınız bunları; ben de kaç gündür onları arıyordum.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Temel ve Dursun trenle yolculuk yaparken,bir sığır çiftliğinin önünden hızla geçiyormuş.Temel tahmin etmiş
-Dursun burada tam 397 sığır var..
-Ula Temel,nasıl saydın?Vızz diye geçtuk daa..
-Kolaydur..Ayaklarını sayıp dörde bölüyorum.
https://pervanlar.yetkin-forum.com
sinem
En İyi Gönderici
En İyi Gönderici
sinem

<b>Cinsiyet</b> Cinsiyet : Kadın
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 73
<b>Doğum Tarihi</b> Doğum Tarihi : 07/08/99
GÜLDÜREN VE EĞLENDİREN FIKRALAR Sssdsad

GÜLDÜREN VE EĞLENDİREN FIKRALAR Empty
MesajKonu: Geri: GÜLDÜREN VE EĞLENDİREN FIKRALAR   GÜLDÜREN VE EĞLENDİREN FIKRALAR EmptyC.tesi Şub. 13, 2010 5:28 pm

çok komiklerdi gerçekten

GÜLDÜREN VE EĞLENDİREN FIKRALAR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fıkralar Arşivi